Kerkojm kamarier she banakier

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Narti 11 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkojm nje kamarier dhe nje banakier gjendemi tek qmi perball magice ice restaurant pishina narti informata 044 167 255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim