Kerkojm nje kuzhinjer apo kuzhinjere

Kërkohet punë nga: Besi 30 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkojm nje kuzhinjer. Kuzhinjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim