Kerkojm puntore per pastrim

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: hotel cowana 18 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerojm puntore per pasrimin e dhomave te hotelit ne milloshev orari 8 or pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim