Kerkojm shankist dhe kanarier

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Dph HAPPY 23 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkojm shankist dhe kamarier te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit ose ne pizzeria happy mati 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim