Kuzhinjer

Kërkohet punë nga: Uka beqiri 18 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kam prevoj pune 10 vjet ne restaurant .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim