Mantro 2 ulpian

Kërkohet punë nga: Mantro 2 03 Dhj 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj ndihms kuzhinier/e per gjys orari..
Pagesa sipas marrveshjes..
Adresa Ulpian
Nr tel: 049193999(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim