Ndihmes kuzhinjer

Kërkohet punë nga: Afrim 24 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkohet nje ndihmes kuzhinjer
Me pervoj pune te interesuarit te lajmrohen ne 044157820 mundeni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim