Puntor ne restaurant

Kërkohet punë nga: afrim 27 Nën 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
ofroj pune per 2 puntore ne restaurant ne albi mall te interesuarit te lajmrohen ne 044-157-820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim