Recepcionist

Kërkohet punë nga: Hotel Lyon 14 Tet 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Recepcionist/e
Të interesuarit duhet:
* Të kenë njohje bazike të gjuhes angleze
* Të jenë nën moshen 25 vjeç
* Të jenë të efketiv dhe komunikativ

Kontaktoni në 044/245-082
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim