Shankist

Kërkohet punë nga: Besart 18 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pun si shankist, prevoj pune 6 vjet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim