The caffe Room

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: The caffe Room 08 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
The caffe Room shpall konkurs per pune, per kamarier dhe shankist, The caffe room gjendet perball ambasades se Zvicrres ,ne ndertesen e kolegjit ISPE . Te gjith te interesuarit mund te na lajmrohen ne numrin kontaktues 044 240 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim