kamarier/e

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: muja 05 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj ni kamarier/e me provoj pune me ni caffeteri ne qender te Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim