kerkoj ne ndihmes kuzhinere me plot orar?

Kërkohet punë nga: Muja 23 Gsh 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj ne ndihmse kuzhinere per pune me ni restoran ne qender te Prishtines. Orar te plot. Rroga sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim