kerkoj pune

Kërkohet punë nga: r.h 03 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj pune si shankiste apo kamariere. kam pervoje pune 5 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim