kerkojme puntore

Kërkohet punë nga: hysen 02 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkojme puntore femra, te intersuarat let te me kontaktojne ne imell,

2 kamariere
2 shankiste
1 pastruse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim