ofrohet

Kërkohet punë nga: besnik 19 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
ofroj pun per kamarjer shankiste kuzhinjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim