puntore

Kërkohet punë nga: afrim 16 Nën 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkohet nje puntore ne ma bell albi mall
kontakti 044-157-820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim