shankiste

Kërkohet punë nga: sweet caffe 11 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkohet nje shankiste me pervoj pune per nje lokal ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim