CallAgent

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: INOKS 07 Gsh 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Agjentë për shitje
Kompania “INOKS„ në Prizren hap vende të lira pune për:
• 20 Call Agent Gjerman-folës


Kualifikimet
• Njohuri të shkëlqyera të gjuhës gjermane,
• Aftësi të shkëlqyera të komunikimit,
• Njohuri elementare kompjuterike, dhe
• Moshë mbi 18 vjeçare.


Çka ofrojmë ne:
1. Trajnim në fillim dhe gjatë periudhës së punës,
2. Pagë fikse dhe provisione,
3. Punë afat-gjatë,
4. Mundësi avansimi,
5. Bonuse të rregullta për punëtorët,

• Mund të na kontaktoni në numrin e telefonit: 044/336-559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim