BEJM HAPJEN E PUSEVE

Kërkohet punë nga: UJEVARA BEJM HAPJEN E PUSEVE 06 Nën 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Bujqësi
Ujevara bejm hapjen e puseve ne mnyr profesionale me xhersi 1METER me gypa te betonit po ashtu bejm bartjen e dheut si dhe filtrimin e ujit me zhavor puna kryhet vetem per disa or pra mbrenda dites ne ua zxhedhim problemin e ujit jemi ekip e kompletuar kete e deshmon eksperijenca jon 15 vjeqare ne ket lami andaj japim perxhexhesi ne punen tom me ne nuk zhgenjeheni ju mir presim suksesi qe ka emer ujvara therand na komtaktoni ju mir presim me respekt lulzim gashi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim