Fasada

Kërkohet punë nga: NITI COLOR 09 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Inxhinieri
Punojm te gjitha llojet e fasadave si dhe renovime te shtepiave banesave etj.Per punen tonë japim garacion se do te ndiheni komod me punen tonë ju mirpresim info-+37745561320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim