BEJM HAPJEN E PUSEVE (BUNAREVE)

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: MLB. UJVARA VLLEZRIT GASHI 20 Nën 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Hapja e pusit behet me xhersi(1Meter) Me gypa te betonit bejm filtrimin e ujit me zhavor.(Po ashtu bejm bartjen e dheut) sherbimet behen mbrenda dites shpejtsi korrektsi me ekip te pergaditur per ket pum ket e deshmon karjera jon 15vjeqare ne ket lami andaj me ne nuk zhgenjehni ne jemi te paret por dhe mete miret. Suksesi qe ka emer.UJEVARA THERAND.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim