M&L , bejm pastrime e shtepive

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Fatos Maloku 06 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
M&L bejem pastrim e shtepive, banesave, lokalev afriste si dhe gjitha biznesve dhe bejm mirmbjatjen e kopshteve. Tel.+37744242642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim