Thyrje te gurve

Kërkohet punë nga: Asllan 09 Mar 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm thyrjen e te gjitha llojeve te Gureve.
ne menyr profesionale.
Nr kontaktus: 044 996 707 - 045 988 838.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim