Ofroj pune per Biokimist/e te diplomuar

Kërkohet punë nga: Deni 08 Sht 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Mjeksi
Ofroj pune ne laborator per Biokimist/e.Ai/ajo duhet te jene te diplomuar dhe ta ken licensen nga shteti.Per me shume kontakto ne telefon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim