Instalojm Rrymë elektrike

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Elektro-ing 10 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ELEKTRO-ING
Bëjmë instalime elektrike:
-Mbrojtja dhe siguria në punë.
-Lidhja e ndërprerësave dhe prizave.
-Siguresat dhe elementet mbrojtëse.
-Lidhja e njëhsorëve.
-Përquesit elektrik dhe manipulimi i tyre.
-Lidhja dhe montimi i tokëzimit.
-Leximi i planit dhe skemave.

Ing.Dipl i Elektroteknikes:Jetullah Sertolli.
+38649548510

Stafi Elektro-Ing.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim