Kerkoj pune.

Kërkohet punë nga: luan 03 Tet 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
jam murator,shtrues pllakash,shtepi me gure etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim