Punoj fasader gipser molet

Kërkohet punë nga: beki 31 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e fasadava
punojm me tavana epo nen kulme
punojm me ngjyr
dhe punojm me nje lloj gipsi dekorus ne foto e ki si ne shpella te lloje te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim