ZHURI Sh.p.k

Kërkohet punë nga: ZHURI Sh.p.k 26 Shk 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kompania ZHURI Sh.p.k ofron produkte nga betoni dhe beton të gatshëm sipas standardeve të pranuar ndërkombtarisht.
Në dispozicion me dy njësi organizative :
1. Prodhimi "Bllokarja" - Zhur
2. Prodhimi "Betonit" Prizren
Ofrojmë këto produkte betoni:
• Blloka betoni 12x40
• Blloka betoni 20x40
• Blloka betoni 25x40
• Anësor betoni 10x20
• Anësor betoni 15x20
Gypa nga betoni:
• Ø 300
• Ø 400
• Ø 500
• Ø 600
• Ø 800
• Ø 1000
• Ø 1200
Poashtu ofrojmë beton të gatshëm të të gjitha klasëve betonit sipas standardeve:
• C12/16
• C20/25
• C25/30
• C30/37
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim