Zeqiri gipser, Pranojm konpenzim

Kërkohet punë nga: arber 14 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryejm keto pun :
knauf
tapeta
glet
fasada
ngjyra kompjuterike

mallter te gatshum
izolime te jashtme
stiropor
etj etj.
punojm me shtepi banesa si dhe lokale te ndryshme renovime etj
posedojm ekipen profesionale

me tradit mbi 20 vjeqare. tel: +38649423358

049891048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim