punojm me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit dhe zbukurimeve te aborreve ju mir presim te vllezrit berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim