punojm me fasad gled ngjyra gips `

Kërkohet punë nga: beki 06 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e fasadave te jashtme
punojm me gled
punojm me ngjyra
punojm me gips dekorus
punojm edhe me gled dekorus shifet ne foto
per ma shum ne viber +37744203614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim