punojm edhe me konpenzime

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: alb-ing 31 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm edhe me konpenzime si me vetur ose kombi ..
punojm keto pune ndertimin e shtepive banesave rinovimin e shtepive te djegura muratojm si dhe te gjitha dhojet e ndertimeve ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim