Mundesi punesimi ne Gjermani

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Promokos 04 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë jashtë vendit
Promokos përmes programit: Au Pair World ofron mundësi të reja për punësimi në :

Gjermani,

Zvicer,

Belgjikë,

Itali,

Luxemburg,

Norvegji,

Spanjë,

Amerikë,

Australi dhe

Canada.

vizito: www.promokos.ca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim