Bej pastrimin e shtepive ose banesave

Kërkohet punë nga: shpresa 24 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë nga shtepija
baj pastrimin e shtepive dhe banesave ne prizren dhe rrethin mund te kontakton ne ket nr 044 240 438 plus viber
Qmimi sipas marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim