bini company

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: bini 09 Jan 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë nga shtepija
Bejme Hapjen e Podrumave,kanaleve,montimin e gypave,Transportin e zhavorit dhe montimin e kubzave. Bejme Rregullimin dhe mirmbajtjen e parqeve,pisha,lule etj si dhe sistemin e uitjes te Parqeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim