Kerkoj kamarier per pun ne restoran

Kërkohet punë nga: Avdi 11 Jan 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kamarier per pun ne restoran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim