Kuzhinjer

Kërkohet punë nga: InterRestaurant 10 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kërkojm 1 Kuzhinjer me përvoj pune ne kuzhinen Kosovare si dhe specialitete nga zgara, të interesuarit mund të lajmërohen ne tel, si dhe direkt ne Restorant.
ju mirpresim flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim