Shala Elektro Material Elektrik

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Shala Elektro 10 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Të Gjitha Në Një Vendë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim