furra ne slloveni me gjitha paisjet

Kërkohet punë nga: fatos ahmetaj 30 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
pershendetje e jap furren me gjitha paisjet nume te tel ..0038641326655 viber. veq mi ja nis punes krejt jan gati.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim