ndihms kuzhinjer

Kërkohet punë nga: durim 10 Mar 03:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si ndims kuzhinjer apo ne skar e njohja e perpunimit reshtilit pregaditja gjitha llojeve te mishnave peshkun etj.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim