Punojme me bagera dhe kamjon marrim kerr kompenzim

Kërkohet punë nga: Arben 25 Gsh 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Te gjitha punimet me bager:
Podrumat
Temela
Rrafshimet
Kanalizimet
Kanalet
Rrenimet te shtepiave etj dhe shtrojme kocka anesore dhe vazo etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim