SERVIS TE KUMPJUTERVE DHE INSTALIM TE KAMERAVE

Kërkohet punë nga: PETRIT 22 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Teknologji informative
BEJË INSTALIM TE KAMERAVE NEPER SHTEPI PRIVATE DHE LOKALE AFARISTE ETJ. SERVISIMIJN E KOMPJUTERVE, TELEFONAVE ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim