Kerkoj pune si shofer kamioni

Kërkohet punë nga: Pune 25 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pune shofer kamioni kam kategorin B C1.Kam pervoj pune 5 vjeqare per ma shume info kontakto 045 510 466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim