Pune me bagera

Kërkohet punë nga: Arbeni 22 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Transport dhe Distribuim
Punojme :
Kanalet
Temele
Rrafshime
Prishje ( rrenime shtepiave )
Podrume
Kanalizime me materjal komplet
+37744185595+ viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim