Punojme te gjitha punet me bagera

Kërkohet punë nga: arbeni 24 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Transport dhe Distribuim
kanalizime
temela
rrafshime
kanale podruma
viber 0037744185595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim