kerkoj punë për shofer të kategoris C

Kërkohet punë nga: Kreshnik Hoti 03 Maj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Transport dhe Distribuim
Qe 6 vite kam kategorin C1 ndersa tani ne gusht e kam marr edhe C munsisht ne komunat ..' Prizren,Gjakov,Rahovec,Malishev.kontaktoni ne keta numra -049 44 67 05.,045 57 86 35...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim