kerkoj pun orgjent

Kërkohet punë nga: Gjemajl hajdaraj 17 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pun kam patent shofer.B C nese ju kunvenoj si shofer me lajmroni por nese asht nevoja punoj edhe si puntor i thjesht se me duhet pa tjeter me gjet veten dikun ne pun se ikam 3 femi ejeta ne kosov pa pun asht jet katastrof
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim