kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Bashkim 18 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun si shofer i posedoj te gjitha kategorir B C D jam 40 vjeqar serioz ... Per ma teper me telefononi ju lutem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim