Kamarier me pervoj

Kërkohet punë nga: Avdi 15 Jan 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kamarier me pervoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim